Getinjo humb 1000 ndjekës pasi publikoi fotografinë e Thaçit dhe Veselit

Mediale Vip

Getinjo humb 1000 ndjekës pasi publikoi fotografinë e Thaçit dhe Veselit

Më: 16 janar 2022 Në ora: 19:24
Getinjo

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, vazhdon të jetë shumë aktiv me postime në rrjete sociale.

Ai shpesh publikon me ndjekësit imazhe e video të ndryshme varësisht prej rrethanave e gjërave të përditshme.

Së fundmi, artisti n ndau një fotografi të Hashim Thaçit e Kadri Veselit, i cili siç duket nuk i ka pëlqyer fansave të tij.

Pas këtij postimi, ai thotë se ka një mijë ndjekës më pak por që do të vazhdojë të krenohet me ta.

Image
Reagimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat