Ish-banorja e BB VIP Sarah Berisha vjen në Kosovë, kalon pushimet me DJ PM në Bogë të Rugovës

Mediale Vip

Ish-banorja e BB VIP Sarah Berisha vjen në Kosovë, kalon pushimet me DJ PM në Bogë të Rugovës

Më: 16 janar 2022 Në ora: 22:08
DJ Pm dhe Sarah Berisha

DJ Pm dhe Sarah Berisha janë eliminuar nga gara e Big Brother VIP disa javë më parë.

Dyshja, të cilët filluan një romancë dashurie brenda spektaklit, po vazhdojnë të shoqërohen edhe jashtë.

Gjatë kësaj dite (e diel), blogerja nga Shqipëria duket se po shijon disa ditë në Kosovë pranë të dashurit të saj.

Image
Foto e publikuar ne Instagram

 

Ajo dhe DJ nga Kosova kanë zgjedhur një vend malor për të kaluar pushimet dimërore.

Të njëjtit siç shihet po argëtohen më shumë jashtë programit e kamerave, duke qenë se janë vetëm e më të lirshëm.

Ka qenë Sarah që ka shpërndarë disa pamje nga pushimet e tyre në fshatin atraktiv, Bogë.

Sido që të jetë, do shohim në vazhdim se si do të rrjedh lidhja e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat