“DJ Dagz të mbështet”, Einxhel diskuton me banorët

Mediale Vip

“DJ Dagz të mbështet”, Einxhel diskuton me banorët

Më: 17 janar 2022 Në ora: 10:19
BIG Brother VIP Albania

Mbrëmjen e kaluar, Donaldi, Arjola, Iliri, Arbri dhe Einxhel kaluan një darkë meksikane në ambientin e suitës pasi fituan një lojë.

Gjatë bisedës po flisnin për DJ Dagz duke i thënë Einxhelit se ai e mbështet ndërsa ajo tregoi rastet kur ka debatuar dhe DJ Dagz, me të cilin ka krijuar histori dashurie, nuk ka ndërhyrë.

Einxhel: Momentin që kam bërë debat me Ilirin, nuk ka ndërhyrë. Dhe në momentin që Dagzi ka bërë debat me Ilirin, nuk i kam ndërhyrë. Këtë sigurisht që e vlerësoj.

Iliri: Dagzi të lë të flasësh.

Einxhel: Me një natyrë si puna ime, nuk ka nevojë të më ndërhyjë Dagzi të më mbrojë apo të më mbajë anën.

Donald: Pse ka nevojë që ti ta mbrosh?

Einxhel: As Dagzi nuk ka.

Donald: Dagzi nuk është përfshirë në asgjë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat