Antonela tregon se kush është personi më fals në shtëpinë e famshme

Mediale Vip

Antonela tregon se kush është personi më fals në shtëpinë e famshme

Më: 17 janar 2022 Në ora: 12:34
Antonela

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Antonela Berisha, ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emisionin “E diell”, ku edhe ka treguar se cili prej personazheve të këtij formati është më fals.

Por, Antonela nuk ka thënë vetëm një emër, ajo përmendi emrat e dy banorëve.

Sipas vajzës që u bë e famshme në emisionin e famshëm të dashurisë “Për’puthen”, ata janë Iliri dhe Arjola.

“A e do me listë apo vetëm një? Jam në mëdyshje, por do t’i them të dyja. Iliri, unë e mendoja më ndryshe, e kuptoj që është gjithmonë një fasadë, është fasadë. Ai gjatë javës ishte i qetë, kurse gjatë prime ndryshonte totalisht. Emri i dytë është Arjola. Pavarësisht të gjithave, ajo përdor imazhin e vuajtjes, ajo thotë që unë kam kaluar këtë e atë dhe nuk mendon se edhe të tjerë mund të kenë kaluar vuajtje”, tha Antonela.

Kujtojmë se Antonela u përfshi në debate shumë të ashpra me Antonelën gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në vendin tonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat