Monika bëhet xheloze për puthjen Arjola-Ilir

Mediale Vip

Monika bëhet xheloze për puthjen Arjola-Ilir

Më: 18 janar 2022 Në ora: 10:25
Arjola Demiri dhe Iliri

Monika dhe Ilir janë dy prej banorëve të Big Brother që thumbojnë vazhdimisht njëri-tjetrin.

Së fundmi Monika duket se është bërë xheloze nga një përqafim mes Arjolës dhe Ilirit, ndërsa ky i fundit nuk ka hezituar duke ia bërë me shenjë që do të lërë shtëpinë.

Por Monika nuk hezitoi t’i përgjigjet duke i thënë: “Ëhë, lëre mo, u këputët, me ty do të jem deri në fund, deri në vdekje.”

Ndërsa Arjola e mbështet duke i thënë “Po jeta jam dakord me ty. Me ne do jesh”.

Në spektaklin e mbrëmjes e sotme pritet që nga shtëpia e Big Brother të ketë dy të eleminuar. Një nga televotimi i hapur gjatë javës, dhe një nga ai që do të hapet në mbrëmje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat