Puthje dhe fjalë të ëmbla, kështu e uron Obama bashkëshorten për ditëlindje

Mediale Vip

Puthje dhe fjalë të ëmbla, kështu e uron Obama bashkëshorten për ditëlindje

Nga: H.O. Më: 18 janar 2022 Në ora: 11:26
Barack dhe Michelle

Barack Obama në një postim të tij në Facebook ka uruar bashkëshorten e tij Michelle për ditëlindje.

Në një vend bregdetar në perëndimin e diellit, Obama është shfaqur duke e puthur Michelle dhe duke e uruar me fjalët më të mirë.

“Urime ditëlindjen, Michelle.

Dashuria ime, partnerja ime, shoqja më e mirë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat