Romeo ‘ngacmon’ përsëri Beniadën

Mediale Vip

Romeo ‘ngacmon’ përsëri Beniadën

Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:12
Romeo dhe Donald Veshaj

Romeo Veshaj është kthyer në një nga figurat publike më të përfolura për shkak të Donaldit, i cili u bë pjesë e shtëpisë “Big Brother Vip”.

Para disa jave, Romeo kishe ngacmuar Beniadën përmes një letre që ia dedikoi Donaldit.

Edhe pse kjo është marrë me sportivitet nga të dyja anët, Romeo me sa duket nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ai ka filluar ta ndjek Beniadën edhe në rrjetet sociale duke na lënë të kuptojmë se pëlqimi për të është i vërtetë.

Ndryshe, Romeo është në lidhje me Aleksia Peleshin dhe dyshja janë komentuar shpesh për ulje-ngritjet në çift.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat