Bardhi paralajmëron tri bashkëpunime

Mediale Vip

Bardhi paralajmëron tri bashkëpunime

Më: 18 janar 2022 Në ora: 18:00
Bardhi

Bardhi po paralajmëron tri projekte të reja madje tha se të gjitha janë bashkëpunime.

Ai postoi një foto të re në rrjete sociale për ta ndarë lajmin e mirë me fansat. Madje ai pyeti ata nëse mund ta qëllojnë me kë janë.

Dikush i tha me Gims dhe Azet dhe pati prej atyre që thanë Elvana ose 2TON.

Megjithatë ende s’u zbulua asgjë dhe ne presim ditët në vijim për ta treguar Bardhi ndonjërin emër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat