Gjithë studio e Big Brother VIP në lot, Xheisara surprizohet nga nëna e saj

Mediale Vip

Gjithë studio e Big Brother VIP në lot, Xheisara surprizohet nga nëna e saj

Më: 18 janar 2022 Në ora: 23:27
Xheisara me nënën

Para disa ditësh banorja e re Xheisra, kishte rrëfyer historinë e saj të trishtë.

Ajo teksa ka biseduar me banorët ka treguar historin e saj, Xheisara kishte treguar për bullizimet që i janë bërë sa i përket dëshirës së saj për tu bërë këngëtare.

Kjo gjë preku të gjithë dhe para pak qasteve ajo u surprizua nga nëna e saj, ku lotët shpërthyen në studio.

Xheisara kishte treguar se në moshën 18 vjeçare ishte larguar nga shtëpia e saj, për në Tiranë, ku ka kohë që ajo jeton vetëm.Nëna e saj i tha se gjithmonë do të jemë mbështetja jote më e madhe dhe se është krenare për të.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat