Eleminohet DJ Dagz nga BB VIP

Mediale Vip

Eleminohet DJ Dagz nga BB VIP

Më: 19 janar 2022 Në ora: 00:31
DJ Dagz

Sonte (e martë) si asnjëherë më parë në Big Brother VIP ndodhi një gjë e pazakontë.

Për herë të parë, ‘Vëllai i madh’ ditën e djeshme njoftoi se do të ketë dy eliminime brenda natës.

Të njëjtit do të zgjidhnin njëri-tjetrin për nominim në një zinxhir të nisur nga Beatrix Ramosaj, ndërsa të fundit ngelën DJ Dagz dhe Einxhel.

Për çiftin u hap menjëherë televotimi dhe se njëri prej tyre do të tërhiqet nga gara për çmimin prej 100 mijë eurosh.

Mes Einxhel dhe Dagz, DJ nga Kosova ka qenë ai që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP teksa moderatorja vazhdon të qëndroj akoma brenda.

Spektakli i madh do të zgjas deri më 18 shkurt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat