“Të dua shumë”, Einxhel ia shpreh dashurinë Dagzit

Mediale Vip

“Të dua shumë”, Einxhel ia shpreh dashurinë Dagzit

Më: 19 janar 2022 Në ora: 07:49
Einxhel, Dagz

Dj Dagz u eleminua mbrëmë nga Big Brother VIP.

Në një zingjir të nisur nga Beatrixa, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz ishin dy banorët që mbetën të fundit.

Televotimi i cili zgjati vetëm pak minuta, Dagz ishte ai i cili kishte marrë më pak vota, duke lënë kështu përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP.

Një pjesë e banorëve shpërthyen në lot, derisa Einxhel ishte ajo e cila e përjetoi më keq gjithë këtë eleminim.

Derisa po përshëndeteshin në fund, Einxhel Shkira ia shprehu dashurinë Dagzit, me të cilin kishin disa javë që po shijonin romancën e dashurisë.

“Të dua shumë”, ishin fjalët e Einxhel derisa i dha përqafimin e fundit Dj Dagzit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat