Egzona Rafuna e quajti ‘vëlla’ Dj Dagzin, por e tradhtoi për Donald Veshajn

Mediale Vip

Egzona Rafuna e quajti ‘vëlla’ Dj Dagzin, por e tradhtoi për Donald Veshajn

Më: 19 janar 2022 Në ora: 14:12
Egzona Rafuna

Egzona Rafuna ka dy javë që ka nisur aventurën e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Me t’u futur në shtëpi, Egzona menjëherë u pozicionua në anën e Donaldit, e madje nuk munguan as rastet kur ajo provonte t’i jepte informacione nga jashtë atij.

Rafuna qysh në ditët e para ka bërë të ditur se nga gjithë banorët që ishin aty, njeh Arjolën dhe Dj Dagz shumë mirë, e madje këtë të fundit kishte shoqëri për vite me radhë.

Por, mbrëmë, banorja nga Kosova e tradhtoi Dj Dagz-in vetëm për t’i dalë në ndihmë Donaldit, gjë për të cilën e kritikoi edhe Arbana Osmani mbrëmë gjatë spektaklit.

Në një zingjir të nisur nga Beatrixa, Egzona Rafuna nga Kosova nuk shpëtoi nga nominimi mikun e saj më të mirë të cilin e quante edhe vëlla, Dj Dagz-in, e i cili më pas shkoi në nominim me të dashurën e tij, Einxhel Shkirën.

Tradhtia që ajo i bëri u komentua edhe nga një pjesë tjetër e banorëve, derisa edhe publiku ka shpërthyer me komente nga më të ndryshmet pas saj, të cilët po e cilësojnë si të fiksuar pas Donald Veshajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat