Perla e fundit e Beatrix: 1099+1 bëjnë një milion

Mediale Vip

Perla e fundit e Beatrix: 1099+1 bëjnë një milion

Më: 20 janar 2022 Në ora: 07:38
Beatrix dhe Donaldi

Beatrix Ramosaj mbetet një nga personazhet më të komentuara në Big Brother VIP. Ajo ka spikatur edhe si këngëtare, por duket se nuk e ka punën me matematikën.

Pas gafës se 12 plus 4 bëjnë 26, ajo ka "dhuruar" një tjetër gafë për publikun i cili e ndjek dhe komenton në çdo moment.

Së fundmi në media dhe rrjetet sociale po qarkullon një video ku Dj. Dagz e pyet se sa bëjnë 1099 plus 1 dhe dhe ajo thotë një milion.

Në këtë moment ndërhyn Donaldi i cili thotë: "Bëjnë 1100 moj".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat