Beatrixa qan dhe thotë se e ka bindjen se do eliminohet të premten

Mediale Vip

Beatrixa qan dhe thotë se e ka bindjen se do eliminohet të premten

Më: 21 janar 2022 Në ora: 07:52
Beatrix Ramosaj

Beatrix duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Beatrix do të jetë në nominim përballë Donaldit dhe Einxhelit.

Sot, Beatrix ka nisur të qajë nga frika se në spektaklin e së premtes do të eleminiohet.

Ajo me lot në sy ka përqafuar Arjolën dhe Monikën të cilat u munduan ta ngushëllonin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat