Pete Davidson me komentin për diss-in e Kanye

Mediale Vip

Pete Davidson me komentin për diss-in e Kanye

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:49
Pete Davidson, Kanye

Pete Davidson mendon se kënga diss e Kanye West është “e papare”, thotë një burim ekskluzivisht për “Life & Style”. “Sinqerisht, ai është disi i nderuar që Kanye e përmendi atë në këngën e tij.”

Reperi  44 vjeç, publikoi këngën “Eazy” më 14 janar, ku shfaqej The Game, me emrin e tekstit që e permend yllin e “Saturday Night Live”, 28 vjeçarin Pete Davidson.

“Zoti më shpëtoi nga ajo përplasje / Vetëm që të mund ta rrah b*thën e Pete Davidson”, thuhet ne kenge.

Pete, i cili filloi të dilte me Kim-in pasi ajo drejtoi “Saturday Night Live” në tetor 2021, “i pëlqen kënga”, siguron burimi i brendshëm.
“Ai nuk po përpiqet ta bëjë shumë të lehtë situatën duke pasur parasysh se po takohet me ish-in e Kanye dhe ka ndjenja ‘zyrtare’, por gjithçka është paksa surreale. Ai ka qenë një adhurues i mënyrës se si bente muzikë Kanye para se të takonte Kim-in.”

Pavarësisht teksteve  të Kanye, Pete Davidson “nuk ndihet i kërcënuar”, thotë burimi.
“Pete nuk po rri si i ruajtur kur del në publik. Në fakt, ai mund të shkruajë këngën e tij qesharake duke iu rikthyer diss-it për ta adresuar atë – dhe nuk do të habitesha nëse do ta mashtronin atë në Saturday Night Live.”,- ka thene burimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat