Balina Bodinaku përfundon në spital!

Mediale Vip

Balina Bodinaku përfundon në spital!

Më: 21 janar 2022 Në ora: 13:44
Balina Bodinaku

Balina Bodinaku ka qenë në qendër të vëmendjes muajt e fundit, për shkak të pjesëmarrjes së saj si opinioniste në “Big Brother VIP”.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, teksa ndodhet në spital duke marrë serum.

“Do të jemi bashkë sonte në BBV?”, ka shkuar ajo, teksa ka pyetur ndjekësit e saj, të cilët pjesa më e madhe e tyre mendojnë që ajo do të jetë në spektaklin e kësaj të premte.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur me opinionisten, ndaj do të duhet të presim njoftimin e radhës nga vetë ajo ose spektaklin e sotëm për të mësuar më shumë.

Kujtojmë që Balina ka spikatur për opinionet e saj në këtë ‘reality show’, dhe jo pak herë është bërë pjesë e mediave sociale për shkak të tyre.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat