Konkurrentët e Për’puthen kanë një ankesë për Bora Zemanin, moderatorja merr vendimin e papritur

Mediale Vip

Konkurrentët e Për’puthen kanë një ankesë për Bora Zemanin, moderatorja merr vendimin e papritur

Më: 21 janar 2022 Në ora: 14:22
Bora Zemani

Bora Zemani është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ky aktivitet dhe afërsia e saj me fansat javën e kaluar i është shpërblyer asaj duke arritur 1 milionë ndjekës në instagram.

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura shqiptare e cila kohët e fundit është komentuar shumë edhe për shkak të historisë së saj me Donaldin dhe Beatrixën.

Ajo nuk është e dashur vetëm nga njerëzit jashtë televizionit por edhe nga ata brenda.

Së fundmi me anë të disa videove Bora ka treguar ankesën e konkurrentëve të Për’puthen të cilëve Bora nuk iu ka kthyer ‘follow’ në instagram.

Ajo gjatë realizimit të videove iu premtoi se do t’iu kthejë follow, gjë që i gëzoi ata mjaft shumë.

Ndryshe, emri Borës ditëve të fundit është lakuar në mediat rozë duke aluduar se ajo do ketë një përballje me Donaldin dhe Beatrixën në finalen e formatit të BBV me 18 shkurt, por se si qëndron e vërteta mbetet për tu parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat