Kështu e falenderon nënën e saj Learta Jakupi

Mediale Vip

Kështu e falenderon nënën e saj Learta Jakupi

Më: 21 janar 2022 Në ora: 14:37
Learta me nënën

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj por jo vetëm.

Së fundmi Learta ka postuar një foto ku shihet më nënën e saj.

Learta ka shkruar fjalët më të bukura për të. 

Image
Learta me nënën

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat