“Thuaj babit prita e përcolla 30 veta”, Beniada i përgjigjet Monikës: M’i puthin duart të gjithë

Mediale Vip

“Thuaj babit prita e përcolla 30 veta”, Beniada i përgjigjet Monikës: M’i puthin duart të gjithë

Më: 21 janar 2022 Në ora: 15:24
Beniada

Monika dhe Beniada e kanë nisur ditën duke folur për ndarjen e çmimeve që u bë mbrëmjen e kaluar, ku Beniada u shpall si më punëtorja.

Teksa po bënte grimin sot, Monika i tha se duhet t’i thojë babai që ka pritur e përcjellë 30 veta me ato duar, ndërsa Beniada iu përgjigj duke thënë se ia puthin të gjithë duart.

Monika: 30 veta kanë pritur këto duar thuaj babit. 30 vjet thuaj o bab. I kam larë e i kam gatuar. Ty dhe mamin thuaj nuk ju kam asgjë. 30 prita e përcolla, dola si zonjë, si fisnike. Ke bërë goxha gocë thuaj.

Beniada: Ke bërë një gocë yll bote babi, m’i puthin duart të gjithë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat