Balina e Big Brother përfundon në spital

Mediale Vip

Balina e Big Brother përfundon në spital

Më: 21 janar 2022 Në ora: 19:40
Balina Bodinaku

Balina Bodinaku është opinionstja e këtij edicioni të Big Brother VIP Albania.

Bodinaku përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Balina ka publikuar një fotografi nga spitali, derisa ka treguar se është duke marrë serum. Ajo gjithashtu ka pyetur ndjekësit e saj, a do jetë sonte në spektakël apo jo?

Opinionistja nuk ka bërë të ditur arsyen që ka shkaktuar gjendjen e saj jo të mirë.

Kujtojmë se sonte në nominim janë tre banorë, Einxhel, Donald dhe Beatrix.

Image
Balina Bodinaku
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat