Inspirohuni nga Adriana Matoshi

Mediale Vip

Inspirohuni nga Adriana Matoshi

Më: 21 janar 2022 Në ora: 21:21
Adriana Matoshi

Adriana Matoshi është njëra ndër femrat më të forta në të gjitha trojet shqiptare.

Në jetën e saj ka hasur shumë vështë rsi, sidomos ndodhia e fundit ishte shumë e rëndë.

Ajo kaloi me sukses një tumor në kokë të cilin e kishe pasur edhe disa vite më parë , por kjo u kthe sërish.

Adriana pavarsisht sfidave të mëdha që kaloi, gjithmonë shfaq pozitivitet dhe mundohet që njerëzve tu jap mesazhe sa më të forta dhe më të bukura për jetën.

Ta duan jetën dhe ta jetojnë si ata dëshirojnë, jane mesazhet e bukura te Ardianes .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @motivim.jete

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat