Priyanka Chopra dhe Nick Jonas bëhen prindër për herë të parë

Mediale Vip

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas bëhen prindër për herë të parë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 06:42
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë.

Çifti, të cilët janë të martuar prej tre vitesh, e ndanë lajmin ditën e sotme me një postim të njëjtë në llogaritë e tyre në Instagram.

"Jemi të lumtur të konfirmojmë se jemi bërë me një fëmijë nga një nënë surrogate. Me respekt kërkojmë privatësi gjatë kësaj kohe të veçantë, ndërkohë që fokusohemi te familja jonë," shkrujtën ata.

Çifti nuk e bënë të ditur emrin dhe gjininë e foshnjës.

Chopra, 39 vjeç dhe Jonas, 29 vjeç, u martuan në vitin 2018 me një ceremoni të krishterë dhe me një ceremoni hindu në Indi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka (@priyankachopra)

Në një intervistë në fillim të këtij muaji me Vanity Fair, Chopra tha që do donin të kishin një fëmijë në të ardhmen, por nuk përmendi se prisnin të bëheshin prindër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat