“Më mirë me Monikën”/ Arbëri flet për nominimin: Iu vunë shokut të Ilirit

Mediale Vip

“Më mirë me Monikën”/ Arbëri flet për nominimin: Iu vunë shokut të Ilirit

Më: 22 janar 2022 Në ora: 13:25
Arbër Sulstarova

Arbër Sulstarova u dënua nga “Vëllai i Madh” pasi dha informacion nga jashtë. Imuniteti që fitoi nga hapja e kutisë së pandorës iu hoq, e si pasojë banorët kishin të drejtë që ta nominonin dhe ai nuk mund të bënte nominimet e tij.

E ishte pikërisht Arbëri, ai që doli në nominim së bashku me Monikën, të cilën e zgjodhi Einxhel pak ditë më parë.

Pas përfundimit të spektaklit, Arbëri ka biseduar me Ilirin dhe i tha se banorët “i janë vënë shokut të Ilirit”.

Pjesë nga biseda:

Arbëri: E pritshme, nuk kishte ndonjë habi me thënë të drejtën

Iliri: Se ti vazhdon rrugën tënde, personi që je, mbaroi muhabeti

Arbëri: Patjetër, normal. Në qoftë se vlerësohet po, në qoftë se nuk vlerësohet... Por që iu vunë shokut të Ilirit

Iliri: Normal, ta kam thënë e doli edhe sot që i rri para e mbrapa. Unë rri ndoshta më shumë para e mbrapa ty, se sa ti mua.

Arbëri: Bukur, më mirë me Monikën

Iliri: Njerëzit duhet të gjykojnë personin, mendoj unë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat