Einxhel e mërzitur për largimin e Beatrix: E kisha një nga personat më të dashur

Mediale Vip

Einxhel e mërzitur për largimin e Beatrix: E kisha një nga personat më të dashur

Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:38
Beatrix Ramosaj dhe Einxhel Shkira

Edhe pse publiku e shpëtoi dhe është sërish brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duket se Einxhel Shkira nuk e shijon dot fitoren nga nominimi.

Kjo për shkak se nga BB VIP u largua Beatrix Ramosajn, të cilën e konsideronte shoqe, pasi krijoi një marrëdhënie mjaft të bukur me të.

Pas spektaklit të së premtës ishin banorët të cilët e uruan moderatoren e njohur për vazhdimësinë e eksperiencës në shtëpi. Por këto urime Einxhel nuk i mirëpriti duke sqaruar se nuk mund të jetë e lumtur që arriti të largojë një nga njerëzit më të dashur, Beatrixën.

“Për çfarë të lumturohem? Që qëndrova unë dhe nxora Trixën? Pavarësisht si shkuan gjërat unë Beatrix e kisha një nga personat më të dashur këtu brenda. Gjithsesi e dija që sido që të shkonin gjërat debatet e mia me Donaldin e di që do kishin ndikuar shumë”, tha Shkira.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat