Pëlqehet ripërpunimi i ‘Përjetësisht’ nga Capital T

Mediale Vip

Pëlqehet ripërpunimi i ‘Përjetësisht’ nga Capital T

Më: 23 janar 2022 Në ora: 07:49
Capital T

“Përjetësisht” është një nga projektet emblemë të Ritmit të Rrugës.

Një këngë si kjo e ka dëshmuar se definitivisht nuk ka datë skadence dhe si e tillë asnjëherë nuk është e vjetër për t’u dëgjuar apo në rastin e sotëm, për t’u ripërpunuar.

Ka qenë reperi Capital T që e ka sjellë sot në një formë më ndryshe.

Në disa orë nga publikimi, ky ripërpunim ka marrë komente shumë të mira duke u pëlqyer mjaft nga ndjekësit e reperit.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, të plotë e gjeni në vijim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat