Alban Ramosaj përballet me të papriturën në Stamboll, veprimi i tij e lë pa fjalë blogeren e njohur turke

Mediale Vip

Alban Ramosaj përballet me të papriturën në Stamboll, veprimi i tij e lë pa fjalë blogeren e njohur turke

Më: 23 janar 2022 Në ora: 10:17
Alban Ramosaj është ndaluar nga Ozlem Ozdemir

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj është përballur me një situatë të veçantë në Stamboll. Teksa po ecte rrugëve të qytetit turk, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke e cila realizon intervista të ndryshme në qytet.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Whitney Houston, “I Will Always Love You”.

Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtetë e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat