Detaji që na ka shpetuar të gjithëve: Donaldi i tha Beatrixës të mbështetet tek vëllai i tij, por...

Mediale Vip

Detaji që na ka shpetuar të gjithëve: Donaldi i tha Beatrixës të mbështetet tek vëllai i tij, por...

Më: 23 janar 2022 Në ora: 14:24
Donaldi, Beatrix dhe Romeo

Mbrëmjen e spektaklit të së premtes së në “Big Brother VIP” gjatë momentit që Beatrix Rmosaj po largohej nga shtëpia ,aktori i humorit, Donald Veshaj i tha këngëtares se për çfarëdolloj problem të mos ngurojë të telefonojë vëllain e tij, Romeo Veshajn.

Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë”– I tha aktori.

Mirëpo nuk dihet ende nëse Romeo ka kontaktuar me Beatrixën pasi është vënë re një detaj se aktori humorit nuk e ndjek këngëtaren në “Instagram”.Romeo e ka treguar që ditën kur vëllai i tij është bërë pjesë e shtëpisë së  “BBV” që  rrjetet e tij sociale do t’ia menaxhonte ai. Por mesa duket aktori e ndjek Beatrixën nga profili i Donaldit.

Megjithatë do të mbetet për tu parë nëse Romeo do t’a mbajë “amanetin” që i ka dhënë Donaldi të dashurës së tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat