Beatrix nuk u lajmërua që nga eliminimi, Sarah tregon se a ka biseduar me të

Mediale Vip

Beatrix nuk u lajmërua që nga eliminimi, Sarah tregon se a ka biseduar me të

Më: 25 janar 2022 Në ora: 10:06
Beatrix Ramosaj dhe Sarah Berisha

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP, Sarah Berisha, ka treguar a ka folur me ish-banoren tjetër, Beatrix Ramosaj.

Sarah ka hapur opsionin e pyetjeve në InstaStory, ku është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve drejtuar asaj.

Një prej tyre e ka pyetur nëse është takuar me Beatrixën, pas daljes së saj nga shtëpia.

“Ke folur me Trixën?”, ka pyetur ndjekësi.

Sarah është përgjigjur se nuk ka folur me Trixën, por me nënën e saj.

“Me Trixën personalisht jo, por kam shkëmbyer dy mesazhe me mamanë e saj për ta pyetur për gjendjen e Trixës”, është përgjigjur Sarah.

Image
Postimi i Sarës

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat