Sarah kalon mbrëmje romantike me PM

Mediale Vip

Sarah kalon mbrëmje romantike me PM

Më: 25 janar 2022 Në ora: 13:35
Sarah dhe Dj PM

Pas daljeve nga “Big Brother VIP”, interesim i madh nga ana e ndjekësve është sa i përket rrjedhës së raporteve të ndërtuara jashtë.

Një ndër raportet që po ngjallë më së shumti interes është ai i Sarës dhe PM.

Dyshja po vazhdojnë lidhjen që po iu shkon për mësysh.

Përgjatë kësaj kohe, PM po qëndron gati me kohë të plotë në Tiranë.

Në kërkesën e fansave për një fotografi të përbashkët, mbrëmë Sara është shprehur:

“Bashkë jemi. Po hamë pizza dhe do shohim një film”.

Me kaq ajo e ka “qetësuar” pjesën e fansave që duan t’i shohin në vazhdimësi bashkë.

Image
Postimi nga Sarah
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat