Egzona: Kam pastruar shtëpi bashkë me mamin kur ishim keq ekonomikisht

Mediale Vip

Egzona: Kam pastruar shtëpi bashkë me mamin kur ishim keq ekonomikisht

Më: 25 janar 2022 Në ora: 23:50
Egzona

Loja me sekretet ka nxjerrë në pah një anë të panjohur të disa banorëve.

Sot janë bërë publik sekretet e banorëve të cilët I kanë shkruar këto ditë në dhomën e rrëfimit.

Ajo që bëri përshtypje ishte sekreti I Egzonës.

Ajo tha se ka pastruar shtëpi bashkë me nënën e saj në një periudhë kur familja e saj ishte në vështirësi ekonomike.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat