“O i poshtër”/ Iliri zbulon vendin e fshehtë ku ka pircing, Beniada: Lam nam

Mediale Vip

“O i poshtër”/ Iliri zbulon vendin e fshehtë ku ka pircing, Beniada: Lam nam

Më: 26 janar 2022 Në ora: 10:41
Ilir Shaqiri

Pak ditë më parë, “Vëllai i Madh” u kërkoi të gjithë banorëve që të tregonin nga një sekret që të tjerët nuk e dinin. Më pas ata do të lexonin sekretin e njëri-tjetrit dhe do të gjenin se kujt banor i përket.

Një prej tyre tregoi se ka një pircing në një vend sekret dhe sot është zbuluar se banori në fjalë është Iliri Shaqiri.

I pyetur nga Arbana, Iliri tregoi vendin ku ka pircing, duke shkaktuar shumë të qeshura, teksa Beniada vazhdoi ta pyeste pasi nuk po e kuptonte.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Duhet vërtetuar, por po jua them, kam pircing tek “gishti i madh i këmbës”.

Arbana: Aaa vërtet?

Beniada: Ça pircing është ky?

Arjola: Ça?

Iliri: Është pircing special

Einxhel-Beniadës: Ta shpjegoj pastaj

Arbana: O i poshtër

Beniada: Aaaa

Arjola: E kape me vonesë Beniada

Beniada: Lamë nam fare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat