Donaldi i zhgënjyer nga banorët e shtëpisë: U mërzita që askush nuk e tha emrin tim

Mediale Vip

Donaldi i zhgënjyer nga banorët e shtëpisë: U mërzita që askush nuk e tha emrin tim

Më: 26 janar 2022 Në ora: 13:29
Donald Veshaj

Mbas Prime-t të mbrëmshëm,Donaldi ka folur me Egzonën duke thënë se ai ishte i mërzitur që asnjë nga banorët nuk e tha emrin e tij për në finale.

“Sido që të jetë u mërzita shumë që askush nuk tha emrin tim për në finale dhe pyetja ishte me dëshirë. Unë prita te Beniada, te Monika”, tha Donaldi.

“Unë kam pështypjen se Beni tha emrin tim sepse nuk donte të ndante ty me Ilirin”, tha Egzona.

“Çlidhje ka, ti thua atë që mendon, atë që ti do të thuash”, tha Donaldi.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat