Donaldi i vendosur për Beniadën: Do ta zhvesh lakuriq, as nuk më intereson

Mediale Vip

Donaldi i vendosur për Beniadën: Do ta zhvesh lakuriq, as nuk më intereson

Më: 27 janar 2022 Në ora: 11:13
Beniada dhe Donaldi

Mbrëmjen e djeshme ka nisur një “luftë” mes Beniada Nishanit dhe Donald Veshajt. Dy banorët janë argëtuar pafund me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar të qeshurat.

Gjatë një loje të dhënë nga “Vëllai i Madh”, Einxhel e dënoi Donaldin që për disa orë të thoshte “po” për çdo gjë që i thonin banorët e tjerë.

E këta të fundit nisën me kërkesa të ndryshme. Në një moment Beniada i thotë që t’i dërgojë një gotë ujë dhe aktori i humorit i tha “po” pasi nuk mund të kundërshtonte.

Teksa i dërgoi porosinë, aktori i humorit e ka lagur me ujë modelen, ndërsa kjo e fundit është “hakmarrë” duke i thyer një vezë mbi kokë.

Beniada ka shpërthyer në të qeshura, ndërsa Donaldi i është kthyer: “E di ça do të bëj unë ty? Do të të zhvesh lakuriq ty, as nuk më intereson fare!”

“Unë do ta zhvesh lakuriq atë”, ka vazhduar aktori, teksa të tjerët nisën duke qeshur.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat