Kim e teproi sërish me fotoshopin dhe nxitoi ta fshinte foton që pushtoi rrjetin

Mediale Vip

Kim e teproi sërish me fotoshopin dhe nxitoi ta fshinte foton që pushtoi rrjetin

Më: 27 janar 2022 Në ora: 12:04
Kim Kardashian

Kim Kardashian publikoi një foto me bikini në Instagramin e saj, por ishte e qartë që e kishte tepruar me fotoshopin. Në foto, ajo shfaqet me rroba banje nga koleksioni i saj i ri, por në vend që të përqendroheshin tek ato, ndjekësit vunë re këmbën që dukej e shtrembëruar dhe shfaqte një kthesë pas gjurit.

Edhe pse Kardashian nxitoi ta fshinte galerinë e fotove dhe ta ripostonte pa imazhin e shtrembëruar, një llogari fansash arriti ta ruante foton dhe ta ripublikonte atë.

"Kim çfarë ndodhi me këmbën tënde?" pyeti një fans.

Ndërsa një tjetër shkroi: “Kim, Kim, Kim… Këmba jote e djathtë është, uh…”

Kardashian nuk i ka pranuar publikisht akuzat e fotoshopit, megjithatë kjo nuk është hera e parë që ndodh… dhe mendojmë se s’do të jetë as e fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat