E dashura e Romeos flet për Beatrixin

Mediale Vip

E dashura e Romeos flet për Beatrixin

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:06
Aleksia dhe Beatrix

Aleksia Peleshi, e dashura Romeo Veshajt së fundmi i është nënshtruar një interviste me ndjekësit e saj, ku më së shumti pyetjet që ka patur, i janë referuar “Big Brother VIP Albania”.

E pyetur a je “teamdonaldbora” apo “teamdonaldtrixa” ajo refuzoi të përgjigjej duke iu shmangur pyetjes, ndërkohë, lidhur me situatën e partneres së Donaldit, ajo u shpreh se Beatrix Ramosaj po vuan nga paragjykimet e njerëzve të cilët nuk e njohin personalisht.

“Mendoj që ajo nuk i ka borxh askujt, sidomos publikut. Sepse të ndjekësh zemrën në vendin tonë është krim dhe ajo vajzë po paguan mllefet e njerëzve që kanë një jetë aq boshe dhe as nuk e njohin ose e njohin në mënyrë sipërfaqësore.”- tha Aleksia.

Ndërkohë, Aleksia ka sqaruar edhe një herë se pse ka refuzuar ftesën për të qenë konkurrente e “Big Brother VIP”, duke u shprehur se për këtë vendim nuk kanë qenë dakord persona të rëndësishëm për të.

“Të gjithë njerëzit e rëndësishëm për mua ishin kundër dhe sado unë do e shijoja si eksperiencë, nuk do ta kisha shijuar kurrë plotësisht duke e ditur që po le jashtë ndoshta të lënduar nga këto zgjedhje, një nga këto është babi, pa të cilin askush nuk do më njihte njeri sot.

E shoh ndonjëherë me keqardhje, ndonjëherë pendohem.”- u shprej ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat