Einxhel i dhuron një puthje Donaldit, por pse?

Mediale Vip

Einxhel i dhuron një puthje Donaldit, por pse?

Më: 27 janar 2022 Në ora: 15:58
Banorët e Big Brother

Dyshja e “Big Brother” njihen për zënkat me njëri-tjetrin.

Ndërsa sot, Einxhel ka marrë një dënim.

Banorja e shtëpisë u desh të puthë banorin që ka më shumë inat brenda shtëpisë dhe moderatorja nuk ka hezituar të zgjedhë Donaldin.

Duke qëndruar në dhomën e ndenjës të gjithë banorët, ajo e puth në faqe Donaldin duke u treguar realiste se me kë ka inat më shumë brenda “Big Brother VIP”.

Ndryshe, Einxhel dhe Donaldi edicionin e kaluar kishin disa zënka me njëri-tjetrin dhe e gjitha shkak i Dagz të cilin Donaldi nuk e shpëtoi nga nominimi.

Shiko videon nga minuta :

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat