Donaldi: Nuk shkoj në finale me njerëz që nuk e meritojnë

Mediale Vip

Donaldi: Nuk shkoj në finale me njerëz që nuk e meritojnë

Më: 28 janar 2022 Në ora: 11:10
Donaldi dhe Beniada

Donaldi pas daljes së Trixës po rri më shumë me Beniadën.

Thuajse shumicën e kohës dje dhe ditëve tjera e kanë kaluar së bashku në kuzhinë.

Ai shpesh shprehet edhe lirshëm me të rreth situatave brenda në shtëpinë e Big Brother Vip.

Por dje ai është shprehur i revoltuar duke i thënë Beniadës se nuk e sheh veten në finale me njerëz që nuk e meritojnë.

Ai nuk dha detaje e as emër për kë e ka, por përveç Ilirit ai i ka raportet e acaruara edhe me Einxhel, kurse me Arjolën nuk është edhe shumë i afërt.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat