Egzona e mërzitur me Einxhel, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Egzona e mërzitur me Einxhel, kjo është arsyeja

Më: 28 janar 2022 Në ora: 11:11
Egzona dhe Donaldi

Egzona Rafuna po vazhdon eksperiencën e saj në BBV.

Konkurrentja nga Kosova deri më sot është pëlqyer mjaft shumë, por meqë është në nominim mbetet për t’u parë a do ta dojë publiku ta shohë ende në shtëpi.

Që kur është bërë pjesë e Big Brother Vip ajo është treguar më e afërt me Donaldin, ku shoqëria e tyre po vazhdon edhe pas daljes së Trixës.

Përveç Donaldit as Egzona s’po i ka punët mirë me Einxhel, e cila po bën ndasi mes banorëve të rinj e të vjetër.

E nga këto fjalë të saj Egzona është prekur dhe i është rrëfyer Donaldit për arsyen e mërzitjes së saj.

Ndryshe publiku sonte do të zgjedhë mes saj dhe Dritan Bramës.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat