Incidenti në Big Brother, Einxhel dërgohet në spital

Mediale Vip

Incidenti në Big Brother, Einxhel dërgohet në spital

Më: 28 janar 2022 Në ora: 11:46
Einxhel Shkira

Moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Banorja ka thyer krahun. Einxhel ishte duke marrë pjesë në një nga lojërat që u organizua nga Big Brother.

Ajo u ngjit sipër ‘rrotës’ e duke dashur të kalojë në anën tjetër, rrëzohet në tokë dhe thotë: Opa thyeva krahun.

Banorët e tjerë fillimisht nuk e besuan mirëpo më pas u ngritën për ta ndihmuar.

Ndërakaq, së fundmi produksioni erdhi me një lajmërim për gjendjen shëndetësore të Einxhel.

Asaj i duhet të lë shtëpinë për trajtim në spital dhe gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat