Veç Tani nuk iu ‘gëzua’ lëndimit të Einxhel

Mediale Vip

Veç Tani nuk iu ‘gëzua’ lëndimit të Einxhel

Më: 28 janar 2022 Në ora: 14:38
Big Brother Vip

Lëndimit të Einxhel me sa duket vetëm Tani nuk iu ‘gëzua’ në fillim, pasi të gjithë banorët e tjerë nuk e morën seriozisht.

Einxhel po luante me një nga orenditë e shtëpisë dhe më pas u rrëzua, duke thënë ‘e theva krahun’. Fillimisht askush nuk i besoi, por gjendja e saj u përkeqësua.

Ishte Tani ai i cili kërkoi ndihmë fillimisht Donaldi, dhe ky i fundit nuk e mori seriozisht deri sa hyri brenda dhe pa gjendjen e Einxhel.

Gjatë ditës së sotme, Big Brother konfirmoi incidentin dhe njoftoi se Einxhel është dërguar në spital për trajtim të mëtutjeshëm, madje sipas mediave në Shqipëri, ajo i është nënshtruar edhe operacionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat