Einxhel përfundon operacionin, kjo është gjendja e saj

Mediale Vip

Einxhel përfundon operacionin, kjo është gjendja e saj

Më: 28 janar 2022 Në ora: 20:12
Einxhel Shkira

Einxhel Shkira ka përfunduar me sukses operacionin në krah pas lëndimit që pësoi mbrëmë duke luajtur me banorët në Big Brother VIP.

Ka qenë blogeri Olti Curri ai i cili ka bërë të ditur se Einxhel ka përfunduar operacionin dhe se çdo gjë ka shkuar mirë.

“Njoftohem nga stafi i Hygeia që Einxhel sapo e mbaroi operacionin, është zgjuar dhe shkoi çdo gjë shumë mirë. Tani po e sistemojnë në dhomë”, ka shkruar Olti Curri.

Image
Postimi i Olti Currit

Reagimet për këtë lëndimet të Einxhelit kanë qenë të shumta në rrjete sociale, derisa një pjesë e madhe e ish banorëve i kanë uruar shërim të shpejtë.

Theksojmë se nuk dihet ende nëse Einxhel do ta vazhdojë lojën apo do ta përfundoj me kaq aventurën e saj në Big Brother VIP.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat