Kështu duket Fatmir Spahiu me këmishë e kravatë

Mediale Vip

Kështu duket Fatmir Spahiu me këmishë e kravatë

Më: 28 janar 2022 Në ora: 21:12
Fatmir Spahiu

Zakonisht aktori Fatmir Spahiu nuk është kaq formal sa në më këtë foto ku shihet me këmishë e kravatë.

Aktori i shumë roleve në seriale të ndryshme, por edhe projekte filmike, ka lansuar këtë foto që vjen nga një nga xhirimet e fundit.

Ndonëse mjaftë serioz në këtë pozë, sërish portreti i aktorit Fatmir Spahiu provokon mjaftë të qeshura.

Aktori i njohur i serialit të dikurshëm “Kafeneja Jonë” është tejet i pranishëm me mbishkrime në “Facebook”, ku edhe merr shumë “like” dhe pranon me qindra komente të ndryshme.

Image
Fatmir Spahiu

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat