Egzona largohet nga Big Brother

Mediale Vip

Egzona largohet nga Big Brother

Më: 28 janar 2022 Në ora: 23:21
Egzona Rafuna

Egzona Rafuna është banorja e cila është futur së fundmi në shtëpinë e Big Brother Vip.

Ajo sonte është eliminuar nga kjo lojë.

Egzona, ishte në nominim bashkë me banorin tjetër, Tanin, i cili vazhdon lojën në BBV.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat