Meridiani nxjerr sekretin përpara Arbanës, tregon se çfarë ka mbajtur në gojë natën që ka hyrë në BBV

Mediale Vip

Meridiani nxjerr sekretin përpara Arbanës, tregon se çfarë ka mbajtur në gojë natën që ka hyrë në BBV

Më: 28 janar 2022 Në ora: 23:41
Meridian Ramçaj

Në shtëpinë e Big Brother është parë se miqësia e nisur nga jashtë mes Arjolës dhe Merdianit nuk është aq e ngrohtë dhe brenda shtëpisë.

Kjo u komentua shumë dhe nga opinionistët e Big Brother, veçanërisht Arbrin, i cili tha se nuk besonte se mes tyre kishte miqësi të fortë.

Por sonte, Meridiani ka zbuluar një detaj të papritur, që Arbana Osmani nuk e ka lënë që ta vazhdojë.

Teksa po komentohej miqësia mes Arjolës, Ilirit dhe Monikës, Meridiani tha:

“Nëse ju vutë në dyshim miqësinë time me Arjolën, unë po tregoj një sekret të vogël, duke qenë se kam dëgjuar këto ditë se Meridiani nuk është afruar. Meridiani ditën e parë kur ka hyrë në shtëpi ka rrezikuar shumë, ka thyer një nga rregullat e Big Brother. Një natë më përpara unë kam takuar gocën e Arjolës, duke e ditur si ishte psikologjikisht Ariola, duke e parë. Kam marrë varsen e gocës së Arjolës, dhe atë natë që kam hyrë në Big Brother e kam mbajtur në gojë, duke sjellë një informacion nga jashtë, këtë e bëra për ti thënë Arjolës që fëmijët i ke shumë mirë. Se këtu duket miqësia. Se nëse ju do e kishit parë atë gjest, automatikisht do kisha ikur nga shtëpia”, tha Meridiani.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat