Einxhel rikthehet në Big Brother VIP pas operacionit

Mediale Vip

Einxhel rikthehet në Big Brother VIP pas operacionit

Më: 29 janar 2022 Në ora: 13:45
Einxhel, Beniada, Monika dhe Arjola

Banorja sapo është kthyer brenda “Big Brother VIP”.

Einxhel Shkira pas operacionit është bërë sërish pjesë e banorëve.

Moderatorja po ndihet më mirë dhe tashmë Arjola, Monika dhe Beniada po i qëndrojnë afër.

Kujtojmë se, Einxhel u aksidentua dje e cila theu krahun dhe iu desh t’i nënshtrohet një operacioni.

Ndryshe, mbrëmjen e djeshme nga spitali, Eixhelit iu mundësua të nis zinxhirin e nominimive.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat