‘Dashuria e parë’, Iliri i dhuron ‘puthje’ Monikës

Mediale Vip

‘Dashuria e parë’, Iliri i dhuron ‘puthje’ Monikës

Më: 31 janar 2022 Në ora: 12:49
Iliri dhe Monika

Iliri dhe Monika janë dyshja e shtëpisë që ‘ngacmojnë’ shumë njëri tjetrin.

Raporti i tyre po përfolet shumë kohëve të fundit.

Sa më shumë ‘ironizojnë’ njëri tjetrin, prapë kthehen pranë njëri tjetrit.

Së fundi Iliri ka ndryshuar çasje ndaj Monikës dhe e ka filluar ditën me shumë pozitivitet.

Ai i ka dhuruar Monikës një puthje në faqe.

Pas puthjes Iliri u shpreh se dashuria e parë nuk harrohet, duke lënë të kuptohet se ka pasur gjithmonë simpati për Monikën.

Kujtojmë se të premten e 18 shkurtit është finalja e madhe.

 Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat