“Ka qenë një natë… si i thonë ‘bukur’ në shqip”, Beatrix e përshkruan mbrëmjen me gafën që bëri xhiron e rrjetit

Mediale Vip

“Ka qenë një natë… si i thonë ‘bukur’ në shqip”, Beatrix e përshkruan mbrëmjen me gafën që bëri xhiron e rrjetit

Më: 2 shkurt 2022 Në ora: 14:01
Beatrix Ramosaj

Pas shumë ditë mungese, Beatrix Ramosaj mbrëmjen e djeshme ishte në studion e Big Brother. Pas eleminimit të saj ajo ka zgjedhur të mos prononcohet për asnjë media.

Gjithashtu ajo tha se ndjenja ndaj Donaldit është shtuar akoma dhe më shumë gjatë qëndrimit jashtë.

Ndërsa ditën e sotme nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo ka përshkruar mbrëmjen e djeshme në studio duke ironizuar një shprehje të saj kur ishte brenda shtëpisë së Big brother; ‘si i thonë e bukur në shqip’.

“Mbrëmë ka qenë një natë ehmm.. si i thonë ”bukur” n’shqip? ”-shkruan Beatrix në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat