Nga Maldivet me ceremoni speciale, këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebes që pret

Mediale Vip

Nga Maldivet me ceremoni speciale, këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebes që pret

Më: 3 shkurt 2022 Në ora: 17:07
Marjona Metohu dhe i dashuri i saj

Këngëtarja shqiptare Marjona Metohu, e njohur për hitin “A isha” me personin e zemrës po shijon pushimet në Maldive.

Ajo ka festuar në këtë destinacion fantastik ditëlindjen e saj të 27-të por jo vetëm kaq.

Marjona që është në pritjen e ëmbël, ka zbuluar edhe gjininë e bebit përmes një ceremonie të realizuar në plazh.

 

Ajo pret djalë dhe për këtë gjë duket se më i lumturi ka qenë partneri i këngëtares, i cili ngazëllimin nuk ka mundur ta fshehë me të kuptuar lajmin e bukur.

Shumë urime çiftit!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat