Çfarë nuk ndodhi në Big Brother VIP, Iliri “shkrihet” teksa Arjola e puth në buzë

Mediale Vip

Çfarë nuk ndodhi në Big Brother VIP, Iliri “shkrihet” teksa Arjola e puth në buzë

Më: 7 shkurt 2022 Në ora: 06:29
Ilir dhe Arjola

Ilir dhe Arjola janë dy banorët që kanë një raport të mirë bashkë.

Madje ata gjithmonë i kanë dalë njëri tjetrit në krahë duke e mbështetur.

Ditë më parë Arjola na habiti me deklaratën e saj teksa u shprehë: Iliri po të futi llapën të shkrinë.

Së fundi ata kanë bërë një provë të javës por sërish na kanë habitur me veprimin e tyre.

Ata janë puthur së bashku derisa Iliri është ‘shkrirë’ nga ajo puthje.

Pamjet gjatë momentit të puthjes i ka publikuar Olti Curri i cili gjithmonë ndjekë me vëmendje zhvillimet në shtëpi.

Kujtojmë se Iliri është i martuar ndërsa Arjola është një nënë beqare.

Image
Ilir dhe Arjola

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat