Donaldi përplaset ashpër me Ilirin: Je në finale se nuk isha unë në televotim, bën si i miri i nënës dhe…

Mediale Vip

Donaldi përplaset ashpër me Ilirin: Je në finale se nuk isha unë në televotim, bën si i miri i nënës dhe…

Më: 8 shkurt 2022 Në ora: 22:29
Donaldi dhe Iliir

Edhe mbrëmjen e sotme Iliri dhe Donaldi sërish janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin.

Donaldi: Iliri është një njeri që e vlerësoj, me përlen të flas për të. Është një njeri që dryshe thotë e dryshe bën. Ndihem si buf se kam qenë ai njeriu që kam dash ta bëj një muhabet më shumë me të.

(Ndërhyn Iliri)

Donaldi: A do më lësh të flas o vëlla? Shikoj një Ilir i cili më flet aty në tavolinë se cfarë mendimesh kam unë, flas për marrëdhëniet e mia dhe ccohet Iliri dhe shkon te dhoma e rrëfimit e thotë ky është i pazëvendësueshëm. Ti vëlla i dashur, është afruar fundi, je në finale dhe ti po kënaqësh sepse në atë televotim nuk isha unë. Nuk më duket normale që nga një situatë të flasësh në Prime. Uë s’jam budalla. Për punën e epiteteve nuk më vjen mirë që ai i përdor. Fyerje do presësh kur ti fyen e vendos epitete. Ti je i miri nënës, je i pafajshëm.

Iliri: Ne kemi bindje shumë të ndryshme për gjërat

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat